Aktualności

Pod dachami Paryża

Zarząd Mikołajskiego Uniwersytetu III Wieku informuje, że organizuje wyjazd do Filharmonii Olsztyńskiej na koncert pod tytułem “POD DACHAMI PARYŻA”. Koszt – 130 złotych (wpłata przy zapisie). Wyjazd w dniu 17 października 2019 r. (czwartek) o godzinie 16:30 z parkingu koło Biedronki.

Ceny basenu

Zarząd Uniwersytetu III Wieku informuje, że do dnia 20 grudnia cena każdych zajęć na basenie wynosi 25 złotych. Z kolei w okresie od 20 grudnia do 23 lutego cena ta wynosić będzie 30 złotych.

Listopad z Uniwersytetem

W listopadzie Zarząd Uniwersytetu III Wieku planuje zorganizować:

  • Spotkanie z dietetyczką (dokładny termin do ustalenia)
  • Wykład z Rzecznikiem Praw Osób Starszych panem Krzysztofem Marusińskim na temat “Prawa osób starszych w świetle Konstytucji i ustaw prawnych” (dokładny termin do ustalenia)

W listopadzie rozpoczną się także poniższe spotkania:

  • Kurs obsługi smartfona – zakończenie i powtórzenie z zeszłego roku
  • Kurs obsługi komputera – programy biurowe Microsoft Office
  • Klub filmowy – spotkania kinowe
  • Język angielski grupa początkująca
Zapisy do grupy tanecznej

Zarząd Stowarzyszenia Mikołajski Uniwersytet III Wieku Informuje, że ruszyły zapisy do grupy tanecznej. Chętnych prosimy o kontakt z panią Krystyną Chojnacką pod numerem telefonu: 502 260 095.

Zapisy do grupy języka niemieckiego

Zarząd Stowarzyszenia Mikołajski Uniwersytet III Wieku Informuje, że ruszyły zapisy do grupy języka niemieckiego na poziomie początkującym. Chętnych prosimy o kontakt z panią Kazimierą Dąbrowską pod numerem telefonu: 883 983 410.

Zapisy do grupy teatralno-poetyckiej

Zarząd Stowarzyszenia Mikołajski Uniwersytet III Wieku Informuje, że ruszyły zapisy do grupy teatralno-poetyckiej. Chętnych prosimy o kontakt z panią Kazimierą Dąbrowską pod numerem telefonu: 883 983 410.

Zapisy do grupy nordic walking

Zarząd Stowarzyszenia Mikołajski Uniwersytet III Wieku Informuje, że ruszyły zapisy do grupy nordic walking. Chętnych prosimy o kontakt z panią Urszulą Madej pod numerem telefonu: 507 479 054.

Zapisy do grupy rowerowej

Zarząd Stowarzyszenia Mikołajski Uniwersytet III Wieku Informuje, że ruszyły zapisy do grupy rowerowej. Chętnych prosimy o kontakt z panią Haliną Giruć pod numerem telefonu: 606 154 056.

Archiwum

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia komfortu przeglądania.