Aktualności

Odbiór blaszek po ciastach

Bardzo prosimy o odbiór blaszek i pojemników na ciasta. Blaszki czekają na powrót do domów w Pracowni Orange.

Musical AIDA

WAŻNE! Zarezerwowano bilety na wyjazd do teatru “Roma” w Warszawie na musical AIDA w dniu 20 lutego 2020 roku. Bilety ulgowe 104 złote, normalne 130 złotych. Dochodzi jeszcze cena dojazdu do Warszawy. Oczekujemy na zgłoszenia!
Więcej informacji o musicalu: Teatr Roma

Zabawa sylwestrowa (2019)

Ważne! Zarząd MUTW organizuje zabawę sylwestrową w sali ABC Centrum Kultury “KŁOBUK” z muzyką na żywo (zespół GRAHIT). Proponujemy konsumpcję we własnym zakresie (zabawa “koszyczkowa”). Koszt uczestnictwa to 40 złotych od osoby. Zgłoszenia przyjmuje pani Krysia Chojnacka.

Rekrutacja na zajęcia z obsługi komputera

Zapraszamy członków Stowarzyszenia na zajęcia z obsługi komputera. Tematem przewodnim jest obsługa programu Microsoft Word służącego do edycji tekstu. Na zajęciach poświęcimy czas na zaznajomienie się z funkcjami programu oraz umiejętnościami tworzenia dokumentów oficjalnych, listów, tabel i tym podobnych.
Zajęcia obywają się w piątki o godzinie 16:30 w Pracowni Orange (pierwsze zajęcia 13 grudnia 2019). Grupa składać się może z 6 osób, pracujących na komputerach dostępnych w czasie zajęć.
Zapraszamy!

Wiosenne spotkanie z morzem

W terminie 18-24 maja 2020 roku organizujemy wyjazd nad morze do ośrodka wypoczynkowego “Złota rybka” w Dziwnówku, woj. zachodniopomorskie. Koszt wycieczki to 660 złotych od osoby. Przy zapisie wpłata 300 złotych, druga rata do końca marca. W programie – wycieczka do Świnoujścia i Międzyzdrojów.

10 tenorów

Organizujemy wyjazd do Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii w Olsztynie na koncert 10 tenorów, który odbędzie się 25 marca 2020 roku o godzinie 19:00. Cena biletu to 135 złotych. Zapisy razem z wpłatą do końca stycznia 2020  roku. Wyjazd z parkingu przy Biedronce o godzinie 17:00.
Szczegóły: filharmonia.olsztyn.pl/koncert/10-tenorow-2

Noworoczna Gala Operetkowa

Organizujemy wyjazd do Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii w Olsztynie na  Noworoczną Galę Operetkową, która odbędzie się 12 stycznia 2020 roku o godzinie 18:00. Cena biletu to 130 złotych. Zapisy razem z wpłatą do 10 grudnia. Wyjazd z parkingu przy Biedronce o godzinie 16:00.
Szczegóły: filharmonia.olsztyn.pl/koncert/narodowy-teatr-opery-z-odessy-noworoczna-gala-operetkowa/

Ceny basenu

Zarząd Uniwersytetu III Wieku informuje, że do dnia 20 grudnia cena każdych zajęć na basenie wynosi 25 złotych. Z kolei w okresie od 20 grudnia do 23 lutego cena ta wynosić będzie 30 złotych.

Zapisy do grupy tanecznej

Zarząd Stowarzyszenia Mikołajski Uniwersytet III Wieku Informuje, że ruszyły zapisy do grupy tanecznej. Chętnych prosimy o kontakt z panią Krystyną Chojnacką pod numerem telefonu: 502 260 095.

Zapisy do grupy teatralno-poetyckiej

Zarząd Stowarzyszenia Mikołajski Uniwersytet III Wieku Informuje, że ruszyły zapisy do grupy teatralno-poetyckiej. Chętnych prosimy o kontakt z panią Kazimierą Dąbrowską pod numerem telefonu: 883 983 410.

Zapisy do grupy nordic walking

Zarząd Stowarzyszenia Mikołajski Uniwersytet III Wieku Informuje, że ruszyły zapisy do grupy nordic walking. Chętnych prosimy o kontakt z panią Urszulą Madej pod numerem telefonu: 507 479 054.

Zapisy do grupy rowerowej

Zarząd Stowarzyszenia Mikołajski Uniwersytet III Wieku Informuje, że ruszyły zapisy do grupy rowerowej. Chętnych prosimy o kontakt z panią Haliną Giruć pod numerem telefonu: 606 154 056.

Archiwum

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia komfortu przeglądania.