Aktualności

WAŻNE! ZAJĘCIA ODWOŁANE

UWAGA! W związku z zaistniałą sytuacją WSZYSTKIE ZAJĘCIA W CK KŁOBUK NIE ODBYWAJĄ SIĘ DO DO ODWOŁANIA!

UWAGA! Koncert przełożony

Koncert 10 tenorów został przełożony na dni 16 i 17 czerwca!

MOPS w Mikołajkach organizuje pomoc żywnościową

Naciśnij na tytuł ogłoszenia, aby zobaczyć jego treść…

Wycieczka do Krakowa

Organizujemy tygodniową wycieczkę do Krakowa w terminie 18-25 września 2020 r. Koszt to 1050 złotych od osoby (płatne 200 złotych przy zapisie, 400 złotych do końca czerwca i 450 złotych do 15 sierpnia).
W programie: Wawel, Skałka, Kazimierz, Stare Miasto i Muzeum Historii Krakowa w Podziemiach Rynku, Barbakan, Bazylika, Tyniec – Opactwo Benedyktynów, Wieliczka, Wadowice. Planujemy także wyjście do teatru oraz dyskotekę. Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych z TV, czajnikiem, szklankami i 1 ręcznikiem na osobę.
Wyjazd autokarem 18 września 2020 r. około godziny 7:00.
Zapisy przyjmują członkowie zarządu.

Spotkanie z poetą-historykiem

W dniu 19 lutego 2020 r. o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie z poetą i historykiem, panem Sławomirem Rudnickim, który poprowadzi wykład na temat “Co Polacy wnieśli do kultury, historii i tradycji Europy”. Zapraszamy wszystkich do sali ABC w Centrum Kultury “KŁOBUK”.

Spotkania zarządu Stowarzyszenia

Informujemy, że spotkania zarządu Stowarzyszenia Mikołajski Uniwersytet III Wieku odbywają się we wtorki od godziny 10:00.

10 tenorów po raz drugi

W związku z dużym zainteresowaniem na wyjazd do Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii w Olsztynie na koncert 10 tenorów, organizujemy drugi wyjazd na to właśnie wydarzenie. Odbędzie się ono 26 marca (czwartek) o godzinie 19. Cena biletu to 135 złotych. Zapisy razem z wpłatą do członków Zarządu.
Szczegóły: filharmonia.olsztyn.pl/koncert/10-tenorow-2

Odbiór blaszek po ciastach

Bardzo prosimy o odbiór blaszek i pojemników na ciasta. Blaszki czekają na powrót do domów w Pracowni Orange.

Wiosenne spotkanie z morzem

W terminie 18-24 maja 2020 roku organizujemy wyjazd nad morze do ośrodka wypoczynkowego “Złota rybka” w Dziwnówku, woj. zachodniopomorskie. Koszt wycieczki to 660 złotych od osoby. Przy zapisie wpłata 300 złotych, druga rata do końca marca. W programie – wycieczka do Świnoujścia i Międzyzdrojów.

Ceny basenu

Zarząd Uniwersytetu III Wieku informuje, że do dnia 20 grudnia cena każdych zajęć na basenie wynosi 25 złotych. Z kolei w okresie od 20 grudnia do 23 lutego cena ta wynosić będzie 30 złotych.

Zapisy do grupy teatralno-poetyckiej

Zarząd Stowarzyszenia Mikołajski Uniwersytet III Wieku Informuje, że ruszyły zapisy do grupy teatralno-poetyckiej. Chętnych prosimy o kontakt z panią Kazimierą Dąbrowską pod numerem telefonu: 883 983 410.

Zapisy do grupy nordic walking

Zarząd Stowarzyszenia Mikołajski Uniwersytet III Wieku Informuje, że ruszyły zapisy do grupy nordic walking. Chętnych prosimy o kontakt z panią Urszulą Madej pod numerem telefonu: 507 479 054.

Zapisy do grupy rowerowej

Zarząd Stowarzyszenia Mikołajski Uniwersytet III Wieku Informuje, że ruszyły zapisy do grupy rowerowej. Chętnych prosimy o kontakt z panią Haliną Giruć pod numerem telefonu: 606 154 056.

Archiwum

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia komfortu przeglądania.