Aktualności

Wycieczka do Krakowa

Organizujemy tygodniową wycieczkę do Krakowa w terminie 18-25 września 2020 r. Koszt to 1050 złotych od osoby (płatne 200 złotych przy zapisie, 400 złotych do końca czerwca i 450 złotych do 15 sierpnia).
W programie: Wawel, Skałka, Kazimierz, Stare Miasto i Muzeum Historii Krakowa w Podziemiach Rynku, Barbakan, Bazylika, Tyniec – Opactwo Benedyktynów, Wieliczka, Wadowice. Planujemy także wyjście do teatru oraz dyskotekę. Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych z TV, czajnikiem, szklankami i 1 ręcznikiem na osobę.
Wyjazd autokarem 18 września 2020 r. około godziny 7:00.
Zapisy przyjmują członkowie zarządu.

Spotkanie z poetą-historykiem

W dniu 19 lutego 2020 r. o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie z poetą i historykiem, panem Sławomirem Rudnickim, który poprowadzi wykład na temat “Co Polacy wnieśli do kultury, historii i tradycji Europy”. Zapraszamy wszystkich do sali ABC w Centrum Kultury “KŁOBUK”.

Spotkania zarządu Stowarzyszenia

Informujemy, że spotkania zarządu Stowarzyszenia Mikołajski Uniwersytet III Wieku odbywają się we wtorki od godziny 10:00.

Shantaż walentynkowo

13 lutego o godzinie 18:00 zapraszamy na koncert walentynkowy zespołu “Shantaż” w sali ABC CK “KŁOBUK”.

10 tenorów po raz drugi

W związku z dużym zainteresowaniem na wyjazd do Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii w Olsztynie na koncert 10 tenorów, organizujemy drugi wyjazd na to właśnie wydarzenie. Odbędzie się ono 26 marca (czwartek) o godzinie 19. Cena biletu to 135 złotych. Zapisy razem z wpłatą do członków Zarządu.
Szczegóły: filharmonia.olsztyn.pl/koncert/10-tenorow-2

Odbiór blaszek po ciastach

Bardzo prosimy o odbiór blaszek i pojemników na ciasta. Blaszki czekają na powrót do domów w Pracowni Orange.

Musical AIDA

WAŻNE! Zarezerwowano bilety na wyjazd do teatru “Roma” w Warszawie na musical AIDA w dniu 20 lutego 2020 roku. Bilety ulgowe 104 złote, normalne 130 złotych. Dochodzi jeszcze cena dojazdu do Warszawy. BRAK MIEJSC
Więcej informacji o musicalu: Teatr Roma

Wiosenne spotkanie z morzem

W terminie 18-24 maja 2020 roku organizujemy wyjazd nad morze do ośrodka wypoczynkowego “Złota rybka” w Dziwnówku, woj. zachodniopomorskie. Koszt wycieczki to 660 złotych od osoby. Przy zapisie wpłata 300 złotych, druga rata do końca marca. W programie – wycieczka do Świnoujścia i Międzyzdrojów.

Ceny basenu

Zarząd Uniwersytetu III Wieku informuje, że do dnia 20 grudnia cena każdych zajęć na basenie wynosi 25 złotych. Z kolei w okresie od 20 grudnia do 23 lutego cena ta wynosić będzie 30 złotych.

Zapisy do grupy tanecznej

Zarząd Stowarzyszenia Mikołajski Uniwersytet III Wieku Informuje, że ruszyły zapisy do grupy tanecznej. Chętnych prosimy o kontakt z panią Krystyną Chojnacką pod numerem telefonu: 502 260 095.

Zapisy do grupy teatralno-poetyckiej

Zarząd Stowarzyszenia Mikołajski Uniwersytet III Wieku Informuje, że ruszyły zapisy do grupy teatralno-poetyckiej. Chętnych prosimy o kontakt z panią Kazimierą Dąbrowską pod numerem telefonu: 883 983 410.

Zapisy do grupy nordic walking

Zarząd Stowarzyszenia Mikołajski Uniwersytet III Wieku Informuje, że ruszyły zapisy do grupy nordic walking. Chętnych prosimy o kontakt z panią Urszulą Madej pod numerem telefonu: 507 479 054.

Zapisy do grupy rowerowej

Zarząd Stowarzyszenia Mikołajski Uniwersytet III Wieku Informuje, że ruszyły zapisy do grupy rowerowej. Chętnych prosimy o kontakt z panią Haliną Giruć pod numerem telefonu: 606 154 056.

Archiwum

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia komfortu przeglądania.