Ogłoszenia

Życzenia świąteczne

„Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia”
-Mark Twain

Niech czas Świąt Bożego Narodzenia i Nowy Nowego Roku będzie dla nas wszystkich czasem nadziei, otuchy, serdecznych spotkań i cudownych doznań, spokoju i radości.

Najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz byśmy w nowym 2021 roku mogli znów być razem i cieszyć się każdym dniem –

składa Zarząd Stowarzyszenia Mikołajski Uniwersytet III Wieku

Wiosenne spotkanie z morzem

Zarząd Stowarzyszenia „Mikołajski Uniwersytet III Wieku” informuje, że organizuje WIOSENNE SPOTAKNIE Z MORZEM W KRYNICY MORSKIEJ (ośrodek „PERKOZ”) w dniach 8-15 maja 2021 r. Koszt wyjazdu to 850 złotych. Pierwsza rata w wysokości 250 złotych przy zapisie, druga rata (300 złotych)do 20 lutego 2021 r., trzecia rata (300 złotych) do 31 marca 2021 r.

Wspieraj seniora

Zajęcia zawieszone

Uwaga! W związku z nasilającym się stanem epidemii, rosnącymi obostrzeniami oraz decyzją o zamknięciu Centrum Kultury KŁOBUK, od dnia 26 października 2020 r. wszystkie zajęcia Mikołajskiego Uniwersytetu III Wieku zostają zawieszone na czas nieokreślony.

Pozdrawiamy i życzymy zdrowia!

Teleopieka MGOPS Mikołajki

Gmina Mikołajki w latach 2020-2021 zamierza przetestować nową formę usług opiekuńczych jaką jest teleopieka. W tym celu zaangażowano środki własne Gminy oraz pozyskano częściowo środki z dotacji celowej Województwa Warmińsko – Mazurskiego. W okresie testowym, usługa będzie świadczona bezpłatnie.

Więcej informacji pod niniejszym odnośnikiem.

Archiwum